Ranking Pro Quality, którego pomysłodawcą jest serwis oknotest.pl, jest inicjatywą zdobywającą coraz większą popularność wśród Inwestorów poszukujących okien i drzwi balkonowych o właściwościach użytkowych potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi. Deklarowane przez producentów na podstawie świadectw z testów przeprowadzanych w notyfikowanych jednostkach badawczych dane techniczne, pozwalają Nabywcom porównywać ze sobą różne systemy okienne i oceniać, czy wykonane w nich konstrukcje spełnią ich oczekiwania.

Vetrex, nieprzerwanie zajmujący najwyższe pozycje na podium rankingu, ponownie zdobył złoty medal i uplasował się na pierwszym miejscu klasyfikacji!

Wysoka lokata w rankingu jest nie tylko wynikiem poświadczonych parametrów w zakresie właściwości użytkowych okien, ale również ich szerokiego udostępniania wszystkim osobom zainteresowanym zakupem stolarki, chociażby za pośrednictwem strony internetowej producenta. Ważną rolę w punktacji odgrywają również oferowane warunki handlowe, takie jak m.in. zasady udzielanych gwarancji, czy oficjalne zalecenia dotyczące montażu stolarki.

Pierwsze miejsce w zestawieniu potwierdza, że Vetrex jest wiarygodnym producentem, któremu warto zaufać.