Już od 1 listopada, do końca bieżącego roku, we wszystkich salonach sprzedaży Vetrex obowiązuje Promocja Zimowa, w ramach której wybrane systemy okienne z oferty Vetrex można nabyć w niższej cenie. Akcja przeznaczona jest dla Inwestorów poszukujących stolarkę spełniającą najwyższe wymagania w zakresie energooszczędności, komfortu i bezpieczeństwa.

Jednym z systemów, na który Vetrex oferuje specjalny rabat, jest flagowy produkt – V90+. To wielokrotnie nagradzany model, który w ramach promocji można nabyć za 90% ceny. Upustom podlegają również okna V82, V82 Black Design, V82 ProSafe, V82 Modern Design, VP70 oraz wszystkie okna przesuwne typu Patio wykonane w powyższych konstrukcjach. Oprócz tego z dodatkowym rabatem można też zakupić system Vetrex Slide 82 – przeznaczony do wykonywania wielkogabarytowych przesuwnych okien tarasowych.

Z oferty będą mogli skorzystać wszyscy Nabywcy, którzy zamówią stolarkę i uregulują płatność w czasie trwania promocji.

Profesjonalni doradcy w salonach Vetrex zapraszają do odwiedzenia punktów sprzedaży, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy przedstawią szczegółowe warunki promocji i zaproponują zimowe rabaty.